Na wiosnę w tym roku musieliśmy trochę poczekać. Ba! Nawet  kwietniowe Święta Wielkanocne upłynęły pod znakiem śniegu. Dlatego ja, ucieszona coraz gorętszymi promieniami słońca, które przyszły do nas niestety tak późno, postanowiłam uczcić tę piękną pogodę kolorowym strojem. Jednak, by nie wyglądać jak tukan, najmocniejszym akcentem są tutaj buty i żakiet, reszta stroju jest raczej stonowana.
Różowy jest dosyć kontrowersyjną barwą, w niektórych wydaniach może wyglądać infantylnie i tandetnie, jednak jego umiejętne zastosowanie ożywia cały strój i wygląda naprawdę efektownie. Kolor ten najlepiej łączyć z ciemniejszymi lub bardziej stonowanymi barwami, wtedy możemy być pewni,że nie narazimy się na śmieszność:)
Osoby, które wskazują różowy jako swój ulubiony kolor, podobnie jak te,które preferują czerwony, cechują się silnym charakterem i wiedzą czego chcą. Ponadto są kochliwe, uczuciowe, skłonne do wzruszeń i bardzo wrażliwe. Ubrania i dodatki w odcieniach różu preferują głównie Panie, jednak coraz więcej przedstawicieli płci męskiej przekonuje się do tego koloru, mało tego, wyglądają w nim bardzo męsko i atrakcyjnie:)

Taka radość!!

 

 

Żakiet-Vero Moda (40zł)
Spodnie- SH
Buty-H&M (40zł)
Bluzka- H&M (40zł)
Pasek-Centro (24 zł)
Zegarek-Prezent

PS Jeśli ktoś z Was nie widział jeszcze mojej strony na  facebooku, to serdecznie zapraszam:)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona