Little black dress już kiedyś pojawiła się na blogu w kontekście Coco Channel, natomiast dzisiaj pojawi się w związku z konkursem, w którym do wygrania będą perfumy o tej samej nazwie firmy AVON-ale o tym za chwilkę:).
Sukienka, którą mam na sobie posiada metkę H&M, jednak w wersji, w jakiej ją kupiłam (wyprzedaż 20 zł!!!) nie nadawała się do noszenia-sięgała mi daleko za kolano i była tak szeroka, że wyglądała na mnie jak wór na ziemniaki. Jednak po kilku przeróbkach krawieckich (tam zwęzić, tam skrócić), sukienka zyskała nowe życie.
Uważam, że dekolty na plecach mogą wyglądać równie efektownie jak te na biuście, a być może są  nawet bardziej subtelne:)

 

 

Sukienka-H&M +DIY
Buty- deashop
Koczyki-Centro
KONKURS!!!
A teraz moi drodzy i moje drogie!
Zapraszam Was na pierwszy konkurs na blogu (bo na facebooku były już 2 malutkie konkursiki!)
Możecie wygrać wodę perfumowaną „Little black dress” marki AVON.  Są to moje ulubione perfumy, chociażby z tego względu, że ich zapach jest bardzo trwały. Są odpowiednie zarówno dla młodych jak i dojrzałych kobiet. Nie zwlekajcię więc i bierzcie udział w konkursie, gdyż  jestem pewna, że jeśli jeszcze nie używałyście tych perfum, z chwilą gdy je poznacie, staną się Waszymi ulubionymi:)
(Więcej na temat tej wody perfumowanej przeczytacie  tutaj)
O to co musicie zrobić:
1) Odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to akurat Ty powinnaś/powinieneś dostać te perfumy.
2) Polubić fanpage Buy cheap, look fit. TUTAJ
3) Zostać publicznym obserwatorem bloga.
4) Zostawić pod tym postem komentarz, w którym  oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe znajdą się takżę następujące informację:
a) Lubię jako…
b) Obserwuję jako…
c) Adres email…
Konkurs trwa od dzisiaj (17.08.2013) przez 2 tygodnie czyli do 31.08.2013. Wyniki ogłoszę w przeciągu 2 dni od zakończenia konkursu! Przewidziana jest nagroda niespodzianka dla zwycięzcy i jedna nagroda pocieczenia!
Zapraszam do wzięcia udziału!

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona