Hej kochani! Dzięki uprzejmości Judyty z FashionbyJudi oraz Pani Eweliny z Limoni Art miałam okazję uczestniczyć wczoraj w cyklicznej imprezie organizowanej na wrocławskim stadionie, mianowicie we Wrocław Fashion Meeting. Z racji kończącego się semestru studiów  i konieczności pisania pracy inżynierskiej ( bo czasu zostało już naprawdę niewiele) pojawiłam się tam tylko na chwilę. Dzisiaj prezentuję Wam stylizację, a relacja z całego wydarzenia pojawi się w ciągu kilku dni na blogu.

Chociaż na dworze było szaro i buro, postanowiłam nadać temu dniu trochę kolorów za pomocą żywych dodatków. Neonową czapę mogliście już zobaczyć w poście z tamtego roku  . Jest niezastąpiona nie tylko w kwestii osłony przed wiatrem, ale także w związku z ochroną stroju przed nudą:)  Nie wiem czy Wy też tak macie, ale jeśli ja widzę kogoś ubranego na kolorowo to od razu poprawia mi się humor, szczególnie gdy wokoło panuje szarość i plucha.
W moim przypadku często ubiór odzwierciedla nastrój w jakim się znajduję. Chyba nietrudno się domyślić, że wczoraj była w bardzo dobrym humorze:)

 

Fot. Ola K.!:)
Kurtka – Reserved ( wyprzedaż Factory 90 zł)
Futrzak – Bershka ( wyprzedaż 89 zł)
Koszula –  Zara ( prezent)
Spódnica – H&M ( SH 5 zł)
Buty – Bershka ( wyprzedaż 69 zł)
Torebka – Medicine  ( 120 zł)
Czapka – Real ( Centrm Handlowe Korona 8 zł)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona