Jak każdy szanujący się bloger ( uhuh!)  postanowiłam przygotować podsumowanie roku, nie rozdzielam się na miesiące, bo bywały takie ( patrz grudzień), w których pojawił się tylko jeden post:) Nie będę też opisywać  każdego miesiąca ani wydarzenia z osobno, jeśli zechcecie do tego powrócić, ufam, że zakładka „Archiwum” Wam w tym pomoże:)
Jeszcze raz jednak opublikuję wszystkie stylizacje, które pojawiły się w minionym roku. Przypuszczam, że pewnie niektóre Wam się podobały, inne mniej, a jeszcze inne w ogóle- i to normalne, każdy ma swój gust. Nie będę się smucić ani załamywać, jeśli uznacie, że któraś stylizacja, bądź któryś post był niewypałem – tak też się zdarza. Będę jednak niezwykle szczęśliwa jeśli czytając moje posty, pomyślicie „Naprawdę kupiła tę kurtkę ze 5 zł!? Gdzie jest najbliższy lumpeks?!” (:D) albo „Kurde, naprawdę nie trzeba wydawać dużo hajsu, żeby zwiedzać ciekawe miejsca!”.  Jeśli takie przemyślenia nasuną się Wam po lekturze mojego bloga i stanie się on dla Was pewnego rodzaju inspiracją mi do szczęścia już nic nie będzie potrzeba 🙂
Postanowień na nowy rok mam kilka, jednym z najważniejszych, jeśli chodzi o blogowanie, jest częstsze publikowanie postów:) Mam nadzieję, że dojdę do regularności ( 2 na tydzień) i że nadal znajdą się osoby, które będą chciały tu zaglądać:)
Na koniec powiem jeszcze, że bardzo dziękuję za Waszą obecność, a w nowym roku życzę (TU WPISZ CO POWINNAM ŻYCZYĆ) !:)

 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona