Pogoda ostatnio nas nie rozpieszczała. Deszcze, burze i szarówka- to mogliśmy zobaczyć za oknem. Dlatego nie za bardzo miałam okazję opublikować posta z białymi szortami ze sklepu DRESSLINK   w roli głównej Pewnie  „White legs” lepiej nadawałoby się na tytuł tego posta, ale że czasu by wygrzewać się na słonku brak, narazie nie mogę wiele zrobić w tym temacie:) 

Białe szorty (moje ze sklepu DRESSLINK ) to gorący trend tego lata. Jeśli dodatkowo posiadają koronkowy akcent, zasługują na miano prawdziwego 'summer must have”. Z czym to łączyć? Wybór jest praktycznie nieograniczony. Ja wybrałam motyw roślinny, ale równie dobrze będzie wyglądał  total white look, czy zestawienie z żywym kolorem. Ważne, by góra nie była zbyt obcisła. Mamy lato, jest gorąco- warto więc wybierać ubrania z oddychających i nieprzylegających od ciała materiałów.  Nie dość, że będzie to dla nas bardziej komfortowe, to dodatkowo pozwoli ukryć mankamenty figury:)
A Wy macie w swojej szafie białe szorty? 🙂

Plenerem do zdjęć kolejny już raz był Ostrów Tumski w moim kochanym Wrocławiu (wcześniej TU i TU). Jest to doskonałe miejsce na sesję, nie tylko dla blogerek, ale również dla nowożeńców (na jednym z powyższych zdjęć widać Parę Młodą, a wczoraj spotkaliśmy ich dużo więcej 🙂

Fot. Ilonka!:)
Spodenki –  DRESSLINK
Bluzka – Pull&Bear (% 25 zł)
Buty – Pimkie (% 89 zł)
Okulary- no name

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona