Kochani Moi! Mam nadzieję, że ochłonęliście już po gorączce Sylwestrowej nocy (jeśli zastosowaliście się do rad z mojego ostatniego posta, to nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!).
Dzisiaj krótkie podsumowanie ostatniego roku:)
Zapraszam do lektury!:)
PS Pamiętacie o trwającym na blogu konkursie, gdzie do wygrania są perfumy Calvina Kleina?:) Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem-> KONKURS NOWOROCZNY
k
BLOG
Na blogu w tym roku pojawiły się 32 wpisy. To nie jest dobry wynik, wiem, ale wynika też po części z tego, że z powodów osobistych przez 3 miesiące mialam przerwę w blogowaniu.
Wśród tych 32 postów znalazły się posty z poradami (6), reszte stanowiły wpisy modowo – podróżnicze!:)
Poniżej przypominam 3 moje ulubione stylizacje:)
Od lewej linki: 123
k
PODRÓŻE
To był bardzo obfity rok w podróże, chociaż byłam nieco monotematyczna, jeśli chodzi o kierunki moich wojaży:)  3 razy odwiedziłam Włochy, a na dodatek ciągle mi mało!:) Muszę koniecznie odwiedzić jeszcze Toskanię (z przepiękną Florencją i Pizą), Weronę i wiele innych, nieodkrytych przeze mnie miejsc:)
Miałam też kilka mniejszych podróży, górski weekend w Czeskim Raju (mój K. dał nam wtedy niezły wycisk), kajaki po Obrze w woj. lubuskim (tutaj też mój K. spisał się doskonale, wszyscy pierwszy raz na kajakach, ale przepłynęliśmy chyba 25 km jednego dnia!:D), jednodniowy wypad na Woodstock, czy koncert Rihanny z moją śliczną przyjaciółką Jolą w Warszawie:)
od lewej linki: Como, WenecjaRzym
k
ŻYCIE OSOBISTE
Tutaj też trochę zmian nastąpiło 😉 Wróciłam z Erazmusa (oj uwierzcie, powrót nie był łatwy). Przed nazwiskiem pojawił się zdobyty w bólach i cierpieniach (no dobra, przesadziłam) przedrostek MGR 🙂 Przeprowadziłam się do Warszawy (ale to chwilowa sprawa, bo od lutego będę mieszkać już w innym mieście) 🙂 Świętowałam 7 rocznicę związku:)  Znalazłam wreszcie fryzjera, który potrafi ścinać kręcone włosy (Pani Małgosiu, pozdrawiam serdecznie!)
A przede wszystkim poznałam kolejnych wspaniałych ludzi:)
Jakbym miała podsumować: Po prostu jestem szczęśliwa!:) 
Pozdrawiam Was cieplutko i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:)
Mam nadzieję, że w tym roku również będziecie ze mną (i dodatkowo zaprosicie do śledzenia mojego bloga swoich przyjaciół!:))
Buziaki!:*

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona