Na wstępie chciałabym przeprosić za tak długą nieobecność- było to spowodowane, jak nietrudno się domyślić, zmorą wszystkich studentów jaką jest sesja. Na szczęście mam już za sobą wszystkie egzaminy i mogę powiedzieć, że dziś nastał pierwszy dzień upragnionych wakacji:)
Pogoda za oknem zmienia się jak w kalejdoskopie-jeszcze parę dni temu zalewające gorącym żarem słońce zachęcało do wybrania się na plażę, natomiast teraz deszcz nie pozwala wyjść z domu bez parasolki i kaloszy. Ja cały czas wracam wspomnieniami do gorących dni mając nadzieję, że niedługo do nas wrócą.
Dzisiejszą stylizacją chciałabym zapoczątkować cykl postów ” I love shorts”. A dlaczego? Letnia pora to idealny czas na noszenie szortów-są wygodne i pasują na wiele okazji. A gdy termometr wskazuje powyżej 25 stopni Celsjusza, nie ma lepszego rozwiązania niż krótkie spodenki (no może tylko krótka spódniczka, albo zwiewna letnia sukienka:) )
W ostatnim poście mówiłam Wam o Wrocław Fashion Meeting. Nie wspomniałam jednak, że podczas tej imprezy nie obyło się bez małych zakupów:) T-shirt, który mam na sobie pochodzi od młodej utalentowanej projektantki Jagody Kawickiej🙂 Tutaj znajdziecie więcej projektów Jagody, więc serdecznie zachęcam Was do odwiedzania  Jej fanpage’a 🙂

 

 

 

 

T-Shirt –Jagoda Kawicka
Szorty- AE Woman (wyprzedaż 25 zł)
Pasek-No name
Buty- New Yorker (wyprzedaż 40 zł)
Torebka – SH
Kwiat we włosach -H&M (6zł)
Czekolada- Milka <3

 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona