W ostatni weekend miałam okazję wziąć udział we Wrocław Fashion Meeting-imprezie modowej, o której wspominałam już Wam na facebooku. Podczas WFM można było kupić ubrania, buty i dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach bezpośrednio od projektantów. Jednak próżno było szukać tam nazwisk typu Maciej Zień, czy Gosia Baczyńska. Impreza skierowana była raczej na promowanie młodych talentów, którzy dopiero „raczkują” w modowym światku, ale mimo to osiągają niemałe sukcesy. Swoje pokazy mieli także projektanci i domy mody, o których mogliście słyszeć min. Mohito, UFUFU czy Gavel.  Przygotowałam dla Was relację z tego wydarzenia:) Jak zapewne zdążyliście zauważyć, zazwyczaj nie daję dużo zdjęć, tym razem jest jednak inaczej, gdyż nie wyobrażam sobie zmieścić w 5 fotografiach wszystkiego co chcę Wam pokazać:)
Celebrytka!:D

Moją uwagę zwróciły 2 stoiska z biżuterią.Na jednym z nich, można było zobaczyć piękne naszyjniki wykonane przy użyciu zamków błyskawicznych-bardzo pomysłowe!:)
 Katarzyna Rusak
 

 

 

Na drugim stoisku zachwyciła mnie natomiast ręcznie malowana biżutera. Nie mogłam nadziwić się, jak dokładnie wykonane są te malutkie zdobienia! Więcej biżuterii znajdziecie na fanpage BiżuteRaj 
Biżuteraj

 

Beata Mielewczyk BM

 

Nigdy nie byłam przekonana do sukienek maxi, ale te są poprostu piękne:)

 

 

UFUFU by Michał Starost
Jak mówił sam projektant, kolekcja jest inspirowana miastem Sopot. Typowa propozycja na lato-zwiewne sukienki, ciekawe stroje kąpielowe a wszystko to w najmodniejszych kolorach black&white.
 UFUFU by Katarzyna Kmiecik.

 

Ten pokaz podobał mi się najbardziej. Nie da się ukryć, że wieje hipsterstwem na kilometr:)  Sama projektantka o stylu swojej kolekcji mówi „kloszardowa nonszalancja”. Lepiej bym tego ujęła!

 

 

A na koniec trochę moich zdjęć:)

 

Kombinezeon-Terranova (wyprzedaż 10 zł)
Buty-Centro (40 zł)
Zegarek-Allegro
Okulary słoneczne- Carry (wyprzedaż 20 zł)
Korale-6 zł (Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu)
Kamizelka-sh

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona