Kochani i kochane, jeśli chcecie być na bieżąco, z tym co się dzieje na moim blogu ( a jak wiemy opcja obserwowania google zniknie już niedługo) zapraszam na mój fanpage, będzie mi bardzo miło!:)

Ktoś z Was oglądał może kiedyś Bevery Hills 90210? Swego czasu był to mój ulubiony serial:) Z uwagą śledziłam szkolne, a potem uniwersyteckie przygody paczki znajomych, jednak dziwiło mnie, jaki oni mogą nosić spodnie z zamkiem w okolicy pępka, na dodatek rurki! Jeśli dołożyć do tego białe adidaski i przykrótkie bluzeczki, zestaw wydawał mi się co najmniej śmieszny. Minęło już kilka ładnych lat od premiery tej kultowej produkcji, a rurki z wysokiem stanem i bluzki odsłaniające nieco więcej niż kawałek szyi,  powróciły do łask i są jak najbardziej na czasie! Moda na to co stare i niemodne powraca, nie tylko w kwestii ubrań, ale także samochodów, rowerów czy gadżetów. Old school -czyli stara dobra szkoła, to synonim starych dobrych rozwiązań, które nie poddają się próbie czasu. Dla każdego co innego może być oldschoolowe-białe sportowe buty, tshirt z wielkim napisem, a może po prostu posiadanie discmana, albo walkmana (pamiętacie w ogóle co to było?? 😛 )

 

 

Buty-Reebok
Spodnie- SH (H&M)
Bluza- Forever 18, (wyprzedaż 25 zł!!)
Okulary-Oscar by Oscar de la Renta 60 zł (wyprzedaż TK Maxx)
Zegarek-Allegro

PS Politechnika nie pozwala mi jak narazie poświęcać więcej czasu na bloga, ale z końcem czerwca to wszystko się zmieni!:)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona