Nie będę ukrywać, że do Londynu pojechalam bardziej w charakterze turystki niż blogerki, dlatego stylizacja nie jest wyszukana a i zdjęć stricte modowych nie ma dużo. Niemniej jednak chciałabym podzielić się z Wami wrażeniami z pobytu i opowiedzieć co nieco o tym, co warto zobaczyć, będąc w tym przepięknym mieście.

Tower Bridge jest swoistą wizytówką Londynu i jednym z najbardziej rozpoznawalnych mostów na świecie.  Ciężka konstrukcja stylem przypomina sąsiadującą Twierdzę Londynu. Most ten jest mostem zwodzonym, umożliwiającym przepływ przez Tamizę statkom oceanicznym do ok. 40,5 m wysokości nad poziomem morza.
Będąc w Londynie obowiązkowym punktem programu jest wizyta w British Museum. Dlaczego? Znam przynajmniej 2 powody, dla których warto tam pójść! Po pierwsze wstęp jest darmowy, a jest to przecież jedno z największych na świecie muzeów historii starożytnej!  Po drugie zwiedzanie British Museum to niepowtarzalna okazja by w jednym miejscu poznać kulturę i zobaczyć zabytki sztuki i architektury starożytnej Grecji, Rzymu, Egiptu czy Mezopotamii. Z pewnością nie jest to miejsce jedynie dla pasjonatów historii:)

Natural History Museum to również miejsce, którego nie można przegapić. Pobyt tam to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Znajdziemy tam mnóstwo interaktywnych eksponatów, dowiemy się wielu rzeczy o różnych gatunkach zwierząt, poznamy jak funkcjonuje nasz mózg a także zobaczymy model dinozaura, który naprawdę się rusza i patrzy na zwiedzających groźnym wzrokiem:)
Sweter-Primark 
Pasek-Primark
Spodnie-Bershka (wyprzedaż 45 zł)
Buty-Polski producent (145 zł)
Zegarek-Allegro
Bransoletki- Centro ( 3zł każda)
W następnym poście parę słów o Westminster, Buckingham Palace i National Gallery:) 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona