Druga porcja zdjęć ze świetnego Berlina, ale tym razem już ze stylizacją. Jak widzicie pogoda nas po prostu rozpieszczała. Zdjęcia zrobione zostały na Dachu Reichstagu-  polecam to miejsce! Z kopuły roztacza się piękny widok na panoramę miasta,  ponadto każdy odwiedzający otrzymuje guidebooka w swoim języku całkowicie za darmo- to zawsze  okazja, by dowiedzieć się czegoś ciekawego. Dla tych, którzy w najbliższym czasie mają zamiar odwiedzić Berlin, a w planach zwiedzania uwzględnili Reichtstag odsyłam na stronę Visit Bundestag. Żeby odwiedzić to miejsce, trzeba zarejestrować się online z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem.

Okulary nie są moją właśnością-ukradłam je chłopakowi, gdyż słońce tak świeciło, że nie mogłam otworzyć oczu:D


Plecaczek znalazłam w domu na strychu-nie wiem do kogo z mojej rodziny należał, ale jest świetny, a przez swoje niewielkie rozmiary mieści tylko najpotrzebniejsze rzeczy, dzięki czemu jest świetnym towarzyszem tyrystycznych wojaży po mieście ( na pieszą wędrówkę po górach, raczej się już nie nada 🙂

To już moja 5 para jeśli chodzi o buty marki Reebok,  i jak zawsze jestem bardzo zadowolona- te buty byłyby idealne, gdyby nie jedna mała wada-strasznie się brudzą (nawet bardziej niż moje białe Reebok Classic z tego posta Click ).
Fot. Kuba:*
Koszula-River Island (wyprzedaż 79 zł)
Spodnie –  AE Woman ( Wyprzedaż 9 zł!!)
Buty- Reebok 
Zegarek- Prezent
Plecaczek – Vintage
Bransoletki-Centro
Okulary- H&M

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona