Dzisiaj parę słów o chorobie, na którą niestety cierpi większość z nas. Objawia się zazwyczaj chronicznym brakiem czasu, ale nie takim po prostu zwykłym brakiem, ale brakiem czasu na czynności, które już dawno powinny być zrobione, albo jeśli nie zostaną zrobione jak najszybciej, to stanie się coś bardzo złego (np oblejemy bardzo ważny egzamin, albo  jakieś miłe owady zalęgną się w niesprzątanym od wieków pokoju). Dolegliwość ta jest fachowo w słowniku medycznym nazywana LENISTWEM ( uwaga, można się zarazić!)  Jak dotąd nie wynaleziono skutecznego lekarstwa na tę przykrą przypadłość, więc być może dlatego setki ( tysiące, miliony?!) istnień już od wielu lat prowadzą nierówną walkę z tą nieuleczalną (czyżby?) chorobą.
Jak to mówią, lepiej zapobiegać niż leczyć, więc dla tych, u których choroba nie postąpiła jeszcze za daleko, albo w ogóle nie zauważyli u siebie żadnych objawów ( w co niestety nie wierzę) kilka profilaktycznych rad:
  • unikać bezsensownego przeglądania tablicy na facebooku
  •  nie spać do południa
  • nie oglądać 10 odcinków serialu na raz
  •  nie przełączać bez celu kanałów telewizyjnych
  • nie spędzać całych popołudni  w centrach handlowych
  •  nie wisieć przez 5 godzin na telefonie omawiając cal po calu krój nowej sukienki

 

Jeśli ktoś z Was zna jeszcze inne rady proszony jest o poinformowanie o nich w komentarzach. Mam nadzieję, że chociaż część z nas uda się uratować przed wyniszczającym działaniem LENISTWA.
Ja swoją terapię mam zamiar zacząć od regularnego dodawania postów, w miarę możliwości przynajmniej raz w tygodniu:)
***
Nadeszła wiosna, a więc wypada nosić trochę żywsze kolory! Jeśli nie możemy pozwolić sobie na cały strój w neonach, zaszalejmy chociaż w dodatkach. Świetny naszyjnik z dobrze Wam znanej firmy Persunmall będzie idealnym dopełnieniem każdego wiosennego outfitu:)

 

 

 

 

Fot. Ilonka 🙂

Spódnica –  New Yorker  (wyprzedaż 10 zł)

Sweter – Medicine (Wyprzedaż 39 zł)
Parka – Atmosphare (wyprzedaż 9 euro)
Torba -New Yorker ( wyprzedaż 40 zł)
Buty –  H&M
Naszyjnik  – Persunmall

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona