W ubiegły weekend miałam okazję odwiedzić jedną z najpiękniejszych europejskich stolic, mianowicie Pragę. Byłam w tym miejscu już 3 raz i ciągle jestem tak samo zachwycona. Mój pobyt był krótki- tylko 1 dzień, gdyż tyle czasu udało się wygospodarować podczas „służbowego” wyjazdu do Czech. Mimo to, spędziłam tam ze znajomymi bardzo miłe chwile, za co serdecznie dziękuję!:)
 Czytając mojego bloga, zauważyliście pewnie, że uwielbiam podróżować. Na blogu pojawiły się już posty z Londynu, Budapesztu i Berlina. Teraz przyszedł czas na Pragę a podczas tych wakacji odwiedzę jeszcze Paryż, Amsterdam i kolejny raz Londyn!:) W postach podróżniczych za każdym razem powtarzam, że nie trzeba mieć zasobnego portfela, by zwiedzać świat. Wystarczy trochę oszczędności i dobrych chęci:) Przydałby się także przyjaciel bądź grupki przyjaciół, by nie poznawać nowych miejsc w pojedynkę!
***
Na ten dzień wybrałam outfit w pastelowych kolorach, które idealnie sprawdzają się latem. Zarówno bluzka jak i spódnica uszyte zostały z lekkiego i przewiewnego materiału, dzięki czemu upały panujące tego dnia nie były mi straszne. Sandałki na płaskiej podeszwie są jednymi z moich ulubionych butów, ale na cały dzień zwiedzania polecałabym jednak buty z jakąś wyprofilowaną podeszwą:)

  Fot. Bartek Dziwak
 Fot. Sylwester:*
Bluzka –  SH ( H&M) ( ok. 1zł)
Spódnica –  Allegro (25 zł+przesyłka)
Sandały- Centro (wyprzedaż ok.40zł)
Okulary-Oscar by Oscar de la Renta ( TK Maxx 60 zł)
A poniżej kilka zdjęć przepięknej Pragi! Autorstwa mojego, Sylwestra i Bartka Dz.!:)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona