We Wrocławiu jest mnóstwo pięknych miejsc, a ja za każdym razem, z  racji braku czasu, wybieram na zdjęcia okolice Politechniki  bądż mojego miejsca zamieszkania. Tym razem postanowiłam inaczej. Sprzyjająca pogoda i wolne popołudnie stały się doskonałą motywacją, by „porwać” bliskich ( a dokładnie maleńką chrześnicę i jej rodziców) na rodzinny spacer. Wrocławska Pergola, w pobliżu której znajduje się Hala Stulecia, cudowna multimedialna fontanna i rozległy park, to często wybierane miejsce na spędzanie leniwych weekendowych popołudni. Jeśli zechcecie pójść moim śladem i zamiast kolejny raz marnować letnią pogodę na siedzenie w domu, zdecydujecie się wybrać na Pergolę, polecam zabrać ze sobą piknikowy koc, prowiant i ciekawą książkę. Warto zrobić sobie czasami krótki przystanek w tej życiowej gonitwie, by oddać się błogiemu lenistwu na łonie natury i po prostu rozkoszować się chwilą.

Dzisiejsza propozycja wydaje się być stosunkowo elegancka z racji ołówkowej spódnicy sięgającej przed kolano. Napis na bluzce może jednak wzbudzać pewne kontrowersje, dlatego zastanowiłabym się dwa razy zanim ubrałabym się tak do pracy albo na oficjalne spotkanie:)

 

 

Na końcu zdjęcie przecudownej fontanny multimedialnej znajdującej się przy Pergoli. Polecam wybrać się w to miejsce ok. 21-22, ponieważ codziennie odbywają się tam pokazy w połączeniu z efektami dźwiękowymi i świetlnymi:)
Fot. Ilonka:*
Bluzka –  Terranova ( wyprzedaż 10 zł)
Spódnica – Stradivarius ( wyprzedaż 30zł)
Sandały – Centro ( 40 zł)
Bransoletki – House
Okulary – Firmoo
Torebka – SH ( ok. 2 zł)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona