Tak jak pisałam Wam już wielokrotnie, pogoda w Portugalii potrafi płatać figle. Raz piękne słońce, innym razem deszcz i wielkie błoto. Nigdy nie wiadomo, co tym razem się trafi:) I tak jak drugiego dnia pobytu w Lagos i okolicach zastała nas deszczowa pogoda, tak na bezludnej (dosłownie) wyspie nieopodal Faro cieszyliśmy się cudownymi promieniami słonecznymi.
  Było ciepło, ale nie ma się co oszukiwać, październik nawet w Portugalii to nie letnia pora. Chmurki próbowały nas nastraszyć, ale na szczęście zakończyło się tylko na groźbach, żaden deszcz nas nie zaskoczył:)

 

Wielokrotnie pisałam na blogu, że uwielbiam sukienki z różnego rodzaju wcięciami na plecach. Wydaje mi się, że są bardziej subtelne niż tradycyjne dekolty (hah, no dobra, mówię też tak daleko, gdyż Bozia nie obdarzyła mnie zbyt hojnie w tym temacie, więc nawet jak bym chciała, nie mogłabym sobie pozwolić na bluzkę czy sukienkę z dużym wycięciem na biuście:)). Dlatego tym bardziej cieszę się, że ktoś wymyślił, że sukienki/ czy bluzki odsłaniające plecy wyglądają równie dobrze jak te uchylające rąbka tajemnicy z przodu:D, a może nawet i lepiej. A Wy lubicie dekolty na plecach?:)
Długo zastanawialiśmy się, czy jechać na tę wyspę czy nie, ostatecznie podjęliśmy decyzję, że jedziemy (płyniemy!).  To był strzał w dziesiątkę! O tej porze roku nie ma już zbyt wielu turystów, miałam nawet wrażenie, że w pewnym momencie byliśmy tam tylko my (10 osób). Można było poczuć się trochę jak na końcu świata.

Świadomość, że w Polsce raczej trzeba myśleć o założeniu zimowej kurtki, podczas gdy ja noszę letnie sukienki, znacząco poprawiała humor (wybaczcie mi, ale naprawdę tak było:P).

 Fot. K:*
Sukienka- Cubus (kupiona podczas wietrzenia szafy)
Okulary- Ray Ban
Tym sposobem zakończyłam cykl postów z tego cudownego miejsca. Jeśli kiedykolwiek los zaprowadzi Was do Portugalii, koniecznie musicie odwiedzić Południowe Wybrzeże.
Jednocześnie chcę Was poinformować, że pokażę Wam jeszcze wiele pięknym miejsc w Portugalii, dlatego zachęcam do śledzenia bloga, instagrama i fanpage’a na facebooku:) Buziaki:*

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona