PS Muszę się w końcu zacząć uśmiechać na zdjęciach! Od kolejnej sesji będę się  starać!
PS 1 Jak Wam się podoba nowy wygląd bloga?
PS 2 No to mogę przejść do zasadniczej treści posta!:D
Zamierzałam już wziąć się za ten temat jakiś czas temu, no i w końcu się udało. Ruszam z nową serią na blogu „Zamiast rurek”.  Będę pokazywać Wam jak się ubrać, nie wykorzystując przy tym znanych i lubianych rurek:) Dzisiaj przed Wami pierwsza propozycja – szare spodnie na kant, eleganckie, ale jednak na gumce. Jednym słowem: nieszablonowe:)
Oczywiście nie myślcie, że całkowicie rezygnuję z rurasków i że na blogu już nigdy nie ukaże się żadna stylówka w obcisłych spodniach:D Nie wydałam na nich dożywotniego wyroku nie noszenia – mimo wszystko rurki to spodnie uniwersalne, pasujące prawie na każdą okazję (w zależności od materiału i koloru) i raczej jeszcze długo nie znikną z szaf polskich kobiet (i jak się okazuje, także niektórych mężczyzn:D).  W każdym razie taki typ spodni już mi się trochę znudził, dlatego od teraz raz na miesiąc (albo częściej, zobaczymy jak wyjdzie:D)  będę starała się udowodnić, że założenie innych spodni niż rurki wcale nie oznacza, że jesteśmy starodawni i nie nadążamy za duchem epoki:D Mam nadzieję, że seria się Wam spodoba (a jeśli się spodoba, to będę max szczęśliwa jeśli zostawicie komentarz, bo w przeciwnym razie skąd mam wiedzieć, że się spodobała?:D) i zainspiruje Was  do wprowadzenia pewnych zmian w swoim codziennym ubiorze):)
Eleganckie spodnie zamiast rurek. Promod, stylizacja do pracy. spodnie na kant, jak się ubraćeleganckie spodnie zamiast rurek, Szare spodnie na gumce. Stylizacja do pracy. szalik new look
Wszem i wobec chciałabym wyrazić swoje uwielbienie dla osoby, która wymyśliła garniturowe spodnie na gumce!! Moje spodnie po pierwsze wyglądają elegancko, a więc super nadają się do pracy (jeśli obowiązuje Was dresscode), po 2 są wygodne (nie trzeba nosić paska, bo są na gumce) , po 3 praktycznie nie wymagają prasowania (czyli oszczędzacie czas, którego ciągle brakuje), po 4 były tanie (bo kupiłam je na zimowej wyprzedaży), a 5 mają super kolor:D Dodatkowo sprawdzą się idealnie, kiedy akurat nie macie pomysłu, jak się ubrać danego dnia:) Wystarczy połączyć je ze sweterkiem, czy koszulą i elegancka, lecz wcale nie sztywna stylizacja gotowa:
szare spodnie, spodnie na kant, szalik new look, jak się ubrać, stylizacja do pracy
Takie tam zdjęcie z backstage’a. Mój K. poprawia szaliczek, żebym chociaż na jednym zdjęciu nie wyglądała jak łamaga:D
eleganckie spodnie zamiast rurek, spodnie na gumce, szalik new look
No i to jest właśnie ta fotka, gdzie brakuje uśmiechu! Ehhh!:D
jak się ubrać, stylizacja do pracy, spodnie na kant, szalik new Look, spodnie Promod, ramoneska
W torebce jestem zakochana, pojemna, super materiał, elegancka, wygodna, z dobrej firmy, no i na dodatek była w dobrej cenie! A co najważniejsze dostałam ją w prezencie!:D Lepiej być nie mogło!:)
eleganckie spodnie na gumce. zamiast rurek. Torebka Pucini.
Spodnie – Promod (%% 35 zl)
Sweter- Mohito (%% 29 zł)
Szal – New Look (%% 7,50 zł)
Torebka – Puccini (prezent, ale wiem, że kosztowała w Factory 120  zł!!)
Buty –  Aldo (%% 90 zł)
Kurtka – Gamiss
Będę bardzo wdzięczna, gdy zaobserwujecie mnie na INSTAGRAMIE @zakreecona.pl oraz na Facebooku. Często wrzucam tam informacje o promocjach, jakieś ciekawostki ze świata mody oraz z mojego życia 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona