Kochani, nie wiem, czy zauważyliście, ale blog ma teraz trochę inny wygląd, mam nadzieję, że lepszy i że podoba Wam sie bardziej niż poprzedni. Oczywiście to jeszcze nie koniec moich prac nad tym, by blog był przejrzysty i czytelny a zdjęcia ciekawe i dobrej jakości, ale małymi kroczkami cały czas dążę do osiągnięcia tego celu:)
Oprócz tego, jak na porządnego blogera przystało (hah) założyłam instagrama. Póki co nie ma tam za dużo zdjęć, bo jakoś nie jara mnie publikowanie fot z każdej sekundy mojego życia i mam jakieś dziwne przeczucie, że (hmmm…) Was też by nie jarało ? W każdym razie już niedługo wybieram się w ciekawą podróż, gdzie będę miała utrudniony dostęp do komputera, więc zanim pojawi się fotorelacja na blogu na pewno dużo zdjęć będzie można oglądąć na instagramie. Jakby wszystkie telenowele świata jakimś cudem się skończyły a oglądanie strony głównej na facebooku okazało się nużące, zapraszam do śledzenia mnie na insta, mój nick to jak pewnie łatwo się domyślić buycheaplookfit !:D

Mała czarna to must have w szafie każdej kobiety w połączenie black& jakikolwiek inny kolor to zawsze strzał w dziesiątkę! Mimo, że w tym powiedzeniu nie ma nic odkrywczego, a każda z Was słyszała je przynajmniej kilka razy, trudno się z nim nie zgodzić. Żeby zepsuć coś w takim outficie trzeba bardzo się postarać, poza tym niewiele jest okazji, na którą by się nie nadawał. Dlatego polecam odpuścić sobie kolejny zalegający na półce balsam do ciała, dwa piwka wieczorem i snicersa na śniadanie, dzięki czemu uda Wam się oszczędzić na taką sukienkę ( przynajmniej moja kosztowała równowartość produktów wymienionych powyżej :)). Gwarantuję, że wyboru tego nie będzie żałować, a sukienka stanie się podstawą wielu świetnych stylizacji!:)
Fot. K:*
Torebka – Cropp (39 zł)
Żakiet – Mohito ( wyprzedaż ok. 70 zł)
Sukienka – Stradivarius ( wyprzedaż 30 zł)
Buty – New Look
Bransoletka -Prezent

 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona