Czas płynie tak szybko! Jeszcze niedawno szaleńczo wyczekiwałam wyjazdu do Porto, a już za 3 tygodnie znowu będę w Polsce. Na dodatek okazało się, że jest jeszcze tyle pięknych miejsc wartych odwiedzenia! Na pewno jednych z nich należy Palacio de Crystal. Sam budynek jest raczej zaniedbany i wydaje mi się, że nie ma możliwości go odwiedzić, jednakże park idealnie nadaje się na leniwe popołudniowe spacery czy też poranny jogging. Przechadzając się alejkami można spotkać piękne upstrzone kolorami i dumne pawie, a jeśli dopadnie Was zmęczenie, polecam usiąść na jednej z wielu ławek w ogrodach, zanurzyć się w rozmyśleniach i podziwiać cudowną panoramę miasta.

 

Butki wyglądają  trochę jak na syberyjskie mrozy, szczególnie ze względu na to futerko w środku, jednakże portugalskie słońce również bywa zdradliwe (zwłaszcza zimą) więc mogę powiedzieć, że sprawdziły się doskonale:D
Buty w tym samym (lub zbliżonym) kolorze co spodnie optycznie wydłużają nogi. Efekt jest oczywiście bardziej widoczny przy butach na obcasie i obowiązkowo w kolorze czarnym. Jednakże warto eksperymentować z modą i odejść czasem od utartych schematów:)
Fot. K:)
Sweter- Reserved (% 29 PLN)
Spodnie – (% ONLY Factory Outlet, 29 PLN)
Buty- Primark (% 15 euro)
Torebka (% Primark, 2,5 euro)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona