Myślałam, że opublikuję jeszcze jeden post z Como, ale ostatecznie zdecydowałam się pokazać Wam stylizację. Pragnę nadmienić, że typowego outfitu nie było na blogu od stycznia (masakra wiem!), ale tak jak mówiłam wracam do systematyczności, mam aparat, mam fotografów, także nie powinno być żadnych przeszkód na mojej blogowej drodze. Dzisiaj przed Wami ja we własnej osobie, w wiosennej stylóweczce, pozująca na myślicielkę (przynajmniej na zdjęciu poniżej:D).

Już kiedyś mieliście okazję zobaczyć tę koszulę na blogu (TUTAJ ), jednak w nieco innym wydaniu. Tym razem potraktowałam ją jak narzutkę. Pogoda nie sprawiła nam psikusów jak to ma w zwyczaju, więc taka forma okrycia była w zupełności wystarczająca. Założenie czegoś „grubszego” mogłoby skutkować śmiercią tragiczną (przegrzanie), albo w gorszym wypadku śmiercią jeszcze tragiczniejszą lub przynajmniej głębokim uszczerbkiem na zdrowiu (pobicie przez pasażerów komunikacji miejskiej i wyrzucenie przez drzwi, okno etc. z powodu nadmiernego wydzielania płynów:D).

Fotki robione, jak się pewnie domyślacie, w okolicach Hali Stulecia i Iglicy. Jeszcze tam pleneru nigdy nie miałam, także w końcu musiał nastąpić ten pierwszy raz:) Pergola przy Hali stulecia to świetne miejsce na spacery, polecam szczególnie te wieczorne, które można połączyć z podziwianiem  muzyczno- świetlnego show na fontannie:)

Tutaj doskonale widać jak włoski żyją własnym życiem, każdy sterczy w inną stronę:) 
A powyżej foto z moją przepiękną, kochaną Chrześnicą, która towarzyszyła mi podczas tej sesji. Jak się okazało, Hanusia kocha aparat! Gdy moja siostra próbowała zrobić mi zdjęcia, Hanusia podbiegała do obiektywu szczerząc swoje mleczne ząbki by zapozować i wołała „smaj” (w domyśle smile:D)! Rośnie nam mała artystka:)

Fakt, buty nie pierwszej już młodości, lekko ugryzione przez ząb czasu… Ale gdybyście przeżyli w swoich balerinach tyle imprez co ja w tych, pewnie Wasze lepiej by nie wyglądały:D  Spodnie też niemało już przeszły, nitki wystają z każdej strony, ehh.. 🙂
Fot. Ilonka:*
Spodnie- Bershka (%% outlet w Porto, 10 euro)
Bluzka – H&M
Koszula- Makr&Spencer (SH ok. 5 zł)
Buty- Pull&Bear (%% outlet w Porto, 10 euro)
Torebka – Reserved (%% ok. 60 zł)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona