W obecnej sytuacji zrobienie zdjęć na świeżym powietrzu nie jest możliwe (deszcz i słota), ale z pomocą  jak zawsze przychodzi Politechnika. Gdy nie mam czasu wybrać pleneru, albo ostatni post ukazał się przed wieloma dniami i nic nie wskazuje na to, żeby jakimś dziwnym trafem doba miała się przedłużyć, a sprawozdania i projekty same zrobić, zdjęcia wykonuję ( a raczej wykonują zaprzyjaźnieni fotografowie) na terenie campusu:)
Niebieski żakiet mam już w swojej szafie od dłuższego czasu i mimo, że został kupiony w SH służy mi bardzo dobrze. Conversy też nie są już pierwszej młodości, ale z nimi to chyba tak jest, że nosi się je dopóki się dziura nie zrobi:P
Na ostatniej fotografii możecie zobaczyć coś, co zawsze znajduje się w mojej torebce i towarzyszy mi bezustannie w każdej podróży.  Jest to jeden z najlepszych prezentów jakie kiedykolwiek dostałam, chociaż nigdy nie sądziłam, że tak się w nim zakocham. Kindle to jedna z najbardziej popularnych marek E-czytników ( Amazon otwiera nawet fabrykę we Wrocławiu 😀 ). Jest lekki, można zapisać na nim ok.1500 tysiąca książek. Nie jestem oczywiście przeciwnikiem książek w tradycyjnej formie, również posiadam niemałą biblioteczkę. Jednak w sytuacji, gdy moja podróż komunikacją miejską ( a podróżuję nią naprawdę często) trwa więcej niż 15 minut,  a ja mam ze sobą laptopa, notatki i zeszyty, albo okazało się, że przerwa między zajęciami jest zbyt krótka by jechać do domu, ale zbyt długa, by nic nie robić, kindle jest niezastąpiony.  Nie zajmuje dużo miejsca, prawie nic nie waży i rozładowuje się bardzo rzadko.

 

 

 

 

 

Fot. Sylwek <3

Spodnie – H&M (SH)

Marynarka ( Atmosphere) SH
Trampki-  Converse
Bluzka –  C&A ( wyprzedaż 20 zł)
Zegarek – Lorus ( prezent)
E-czytnik-  Kindle (prezent <3 )

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona