Kochani! Jeśli śledzicie fanpage mojego bloga, to wiecie z pewnością, że zostałam jedną z 25  Vip Testerek Marki Schwarzkopf 🙂 Przez rok będę otrzymywała kosmetyki do testowania. Będę dzielić się z Wami recenzjami i moją opinią na ich temat na blogu, fanpage’u a także na specjalnym profilu VIP TESTER na facebooku:)
6 czerwca jadę do Warszawy na galę inauguracyjną, gdzie poznam pozostałe 24 dziewczyny, poddam się zabiegom fryzjerskim i makijażowym:) 
Marka Schwarzkopf zorganizowała także dla nas konkurs fotograficzny na stylizację „Lato 2014”.   Nagrodą w konkursie są 3 bony po 1000 zł do wykorzystania w atelier Łukasza Jemioła, a także konsultacja ze stylistką ( Moną Kinal), analiza sylwetki i możliwość wystąpienia w stylizacjach autorstwa czołowych polskich projektantów. 
Nie byłabym sobą, gdybym nie pochwaliła się Wam, że zostałam 
jedną z trzech zwyciężczyń!!!
Poniżej prezentuję zdjęcia stylizacji, którą przygotowałam ( ostatnie zdjęcie było fotografią konkursową). 
W konkursie można było zawrzeć dodatkowo fotografię fryzury i makijażu. W moim przypadku jednak Ułożenie włosów nie należy do najłatwiejszych zadań, a stworzenie fryzury bez uprzedniego ich prostowania jest raczej niemożliwe, dlatego postawiłam na naturalność.  Jeśli chodzi o makijaż, myślę, ze latem jest zbędny, a to  z jednej prostej przyczyny-po prostu spłynąłby :). Do pełni szczęścia i promiennego wyglądu w blasku słońca wystarczy według mnie podkreślenie  ust ciekawym kolorem i lekki brąz na policzkach.
PS Mam nadzieję, że biel moich nóg Was nie przerazi, ale nie mam czasu, żeby się porządnie wyspać, a co dopiero opalać:)

Bluzka – House ( prezent)
Spódnica – AE Woman (wyprzedaż 15 zł)
Sandały- No name
Pasek –  SH
Naszyjnik – (prezent)

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona