O Mamusiu, nie sądziłam, że ten dzień kiedyś nastąpi, ale oto dzisiaj prezentuję Wam 10 faktów o mnie.  Bloguję od lat ponad czterech, wypadałoby, żeby moi czytelnicy (Ci nie należący do zaszczytnego grona moich przyjaciół i rodziny) coś się o mnie dowiedzieli (a już szczególnie Ci, których nie zachęciła zakładka Chodź tu). Dlaczego nie 50 faktów, ani też nie 20? Bo szanuję Wasz czas moi drodzy i wybrałam tylko te najciekawsze! Jakby mi kazali to byłabym w stanie i 1500 faktów wypisać, tylko po co?:D
  kręcone włosy, wrocław, 10 faktów o mnie, bluzka hiszpanka, czerwone szorty, stylizacja, outfit, blog, zakreecona, zakreecona.pl
1. Mam czworo rodzeństwa – 3 siostry i jednego brata. Kiedyś, za czasów podstawówki, nowopoznany kolega, którego Babcia mieszka na tej samej ulicy co moi Rodzice, powiedział: „Babcia mi mówiła, że Twoja Mama ma piątkę dzieci: 4 córki i jednego syna”. Kłóciłam się z nim dobre 15 minut, że przecież 3 córki i jednego syna, po czym skumałam, że zapomniałam siebie policzyć.
kk
2. Pomiędzy mną, a moją najstarszą siostrą jest aż 18 lat różnicy (chociaż wcale tego nie widać:D)! Jestem najmłodsza z całej gromadki rodzeństwa!
kk
3. Uwielbiam Wrocław  bezgranicznie i to nie dopiero od czasów studenckich, ale znacznie dłużej, gdyż jestem związana z tym miastem od dawien dawna. Mając 6 lat  byłam na spotkaniu z gwiazdami serialu Miodowe Lata w centrum handlowym Korona i wraz z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem śpiewałam na scenie „Biegnie, biegnie Renifer przez Rosje i Estonię…”.
kk
4. Uwielbiam Porto (miasto, nie wino!) prawie tak samo mocno jak Wrocław. Spędziłam tam 5 miesięcy na wymianie Erazmus i było to najbardziej beztroskie 5 miesięcy mojego życia. Sprawdźcie jak znalazłam się tam na kawie z gwiazdą portugalskiego Mam Talent.
kręcone włosy, wrocław, 10 faktów o mnie, bluzka hiszpanka, czerwone szorty, stylizacja, outfit, blog, zakreecona, zakreecona.pl
5. W ciągu ostatniego półtora roku  zdarzyło mi się parę razy zmienić swoje miejsce pobytu, tym sposobem w tym czasie mieszkałam w 6 mieszkaniach, 4 miastach i dwóch krajach. Od razu nadmieniam, że przeprowadzki nie były spowodowane przymusową eksmisją ani zaleganiem z rachunkami!
ll
6. Kręcone włosy mam od urodzenia. Nie wstaję codziennie parę godzin wcześniej po to, by je nakręcić (a byłam o takie rzeczy posądzana, poważka!).
ll
7. Chociaż na blogu tego nie widać, to noszę na stałe okulary, a okularnicą zaczęłam być już jako 4 – letnia dziewczynka. Moje pierwsze okulary przypominały denka od musztardy (i nie ma tu ani krzty przesady), a co za tym idzie, ja przypominałam małego potworka. Z racji tego, że noszę plusy, po ściągnięciu okularów świat nie wywraca się u mnie do góry nogami (:)) i nadal jestem w stanie normalnie funkcjonować, dopóki nikt nie każe mi czytać czegoś napisanego małą czcionką!
ll
llkręcone włosy, wrocław, 10 faktów o mnie, bluzka hiszpanka, czerwone szorty, stylizacja, outfit, blog, zakreecona, zakreecona.pl

8. Mam lekkiego rodzaju klaustrofobię. Dowiedziałam się o tym podczas mojego pierwszego pobytu na nartach w Alpach. Miałam z K. do dyspozycji pokój, w którym zmieściło się tylko łóżko piętrowe (powtarzam, tylko łóżko piętrowe i kompletnie nic więcej!). Pokój był na tyle niski, że siedząc „na górze” nie było możliwości się wyprostować. Wtedy to pierwszej nocy zerwałam się ze snu, niczym z najgorszego koszmaru, otworzyłam maleńkie okno, drzwi do pomieszczenia, zapaliłam światło w pokoju  i na korytarzu, po czym na pytanie zaspanego i zdezorientowanego Kuby „Co robisz?” odpowiedziałam „Wpuszczam przestrzeń”.

ll9. Nie lubię prasować! Ale niech Was nie zmylą szorty z tego zdjęcia! Akurat je prasowałam! Ale to było jak widać zadanie bezcelowe, bo po wyjściu z domu i tak wyglądały jak psu z gardła. Dlatego ja się pytam – po co komu te prasowanie do szczęścia!? Czasami, w wyjątkowych sytuacjach zdarzy mi się użyć żelazka, ale robię to tylko na potrzeby wydarzeń najwyższej rangi!

ll10. Być może na zdjęciach nie uśmiecham się zbyt często, ale zapewniam na 100%, że dosyć duża ze mnie śmieszka – takie mocne 20 na 10! No a przede wszystkim to strasznie ze mnie gaduła. Mogę gadać i gadać i rzadko kiedy mi się to nudzi. No i zazwyczaj nie mam z tym problemu, gorzej bywa z moimi rozmówcami… 😀

kręcone włosy, wrocław, 10 faktów o mnie, bluzka hiszpanka, czerwone szorty, stylizacja, outfit, blog, zakreecona, zakreecona.pl

Fot. K.:*
Bluzka – New Look (%% 50 zł)
Spodenki – Terranova (%% 15 zł)
Torebka – SH (30 zł)
Buty – Aldo (%% chyba 99 zł)
Okulary – Sinsay (%% 10 zł)
Napiszcie mi w komentarzu najciekawszy fakt o sobie! Chętnie dowiem się czegoś o Was i przekonam, czy jesteśmy w czymś podobni!:)

 

Dołącz do społeczności bloga!

1. Zaobserwuj mnie na instagramie @zakreecona.pl

2. Odwiedź mój fanpage na facebooku Zakreecona